WRÓĆ Rozwiązania dla Samorządów

Oczyszczalnie

Oczyszczalnie biologiczne to sprawdzone za granicą, nowoczesne rozwiązanie, w Polsce zyskujące z roku na rok co raz bardziej na popularności.

Komercyjne (przemysłowe) oczyszczalnie ścieków swoje zastosowanie znajdują m.in w:

1. Hotelach,
2. Zajazdach,
3. Domkach letniskowych,
4. Obiektach turystycznych,
5. Stacjach paliw,
6. Blokach mieszkalnych,
7. Osiedlach wielorodzinnych,
8. Przedszkolach,
9. Szkołach,
10. Biurach,
11. Obiektach transportowych.


Duże systemy muszą być zawsze przystosowywane do indywidualnych wymagań, jak np. wydajność oczyszczania lub przepisy prawne. Podczas określania wielkości systemu należy uwzględnić wiele podstawowych czynników. Oferujemy wsparcie dotyczące indywidualnego planowania tego typu projektu i z przyjemnością przeprowadzimy proces określenia wielkości systemu dostosowanego do wielkości posesji.

Oczyszczalnie komercyjne charakteryzują się wysoką wydajnością i trwałością. Dzięki szerokiej gamie rozwiązań mogą być wykorzystywane w inwestycjach, które w swoim przeznaczeniu mają obsługiwać nawet kilka tysięcy osób (powyżej 2000 RLM).

W obiektach typu hotele, domy pomocy społecznej, przedszkola, szkoły, różnego rodzaju zakłady produkcyjne, usługowe ścieki mają nierównomierny dopływ związany z sezonowością obiektów! Jakość ścieków jest różna ponieważ dochodzą ścieki z kuchni, które bardzo obciążają oczyszczalnie, więc oczyszczalnie powinny być dobrze przemyślanym i zaprojektowanym rozwiązaniem!

Zapewniamy odpowiednie dobranie wszystkich urządzeń zarówno oczyszczalni jaki i odpowiednich separatorów tłuszczu a w niektórych przypadkach separatorów np. skrobi (piekarnia, cukiernia). Dodatkowo zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie projektowania i wykonawstwa.

W zakresie oczyszczalni komercyjnych współpracujemy z czołowymi Producentami w Polsce.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie