WRÓĆ Innowacyjne produkty

PERMAVOID ®

PERMAVOID® to system podbudowy i drenażu w jednym. Eliminuje całkowicie konieczność układania rur drenarskich i ogranicza potrzebę stosowania podbudowy z kruszyw mineralnych.

Droga PERMAVOID
Panele Permavoid ® jako podbudowa i system retencji w jednym

Dzięki panelom PERMAVOID ®:

  • Skrócisz czas prac projektowych i budowlanych
  • Zmniejszysz ingerencję w istniejące instalacje oraz środowisko dzięki ograniczeniu prac ziemnych
  • Zredukujesz pracę ciężkiego sprzętu oraz ilość transportu, co przyczynia się do zmniejszenia emisji spalin

Rozbieralna konstrukcja powoduje, że system może być zastosowany w miejscach kolizji
z istniejącymi instalacjami np. gazowymi czy wodno-kanalizacyjnymi ułatwiając dostęp do nich w przypadku awarii.

PERMAVOID ® grubości 85mm lub 150mm wiąże się z bogatą gamą wyposażenia systemowego, od geowłóknin do łączników systemowych, studni, włazów, sterowników itp.

Systemy Blue2Green dla trawy naturalnej czy Green Source dla trawy sztucznej są najnowocześniejsze na świecie. Zastosowanie modułowych paneli zapewnia wykonanie stabilnej, równej, odpornej na warunki atmosferyczne, nacisk i w całości zdrenowanej płyty budowanego obiektu np. parkingu, drogi.


Parking PERMAVOID

PERMAVOID ® jest bardzo lekkim i wytrzymałym panelem o konstrukcji szkieletowej.

Przy ponad 90% pojemności wodnej jednego modułu
i masie zaledwie 2,25kg odporność na zgniatanie wynosi aż 715 kN/m². PERMAVOID ® to pierwsza w świecie polipropylenowa podbudowa wykonana w całości w fabryce. Rozbieralna, ekologiczna i przyjazna dla środowiska alternatywa dla tradycyjnej podbudowy i drenażu.


Panele PERMAVOID ® wytwarzane są z wysokiej jakości polipropylenu.

Panele wykonuje się ze specjalnej mieszanki, która jest odporna na odkształcenia spowodowane różnicami temperatur. Charakteryzuje się wysoką sztywnością (minimalne ugięcia), a wysoką jakość produktu zapewnia się poprzez sprawdzone źródła zaopatrzenia komponentów, a świadczy o tym m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001. Ponadto panele PERMAVOID ® posiadają Atest PZH, Opinie Państwowego Gospodarstwa Wodnego WODY POLSKIE, Aprobatę Techniczną ITB.

Retencja PERMAVOID

Panele PERMAVOID ® znajdują zastosowanie przy budowie obiektów sportowych, osiedli mieszkaniowych, budynków komercyjnych, jezdni i parkingów, ścieżek rowerowych i zielonych dachów jako element zrównoważonego miejskiego systemu odwodnienia (SUDS). Panele stanowią element nowoczesnych systemów nawierzchni, łączących ze sobą funkcje podbudowy i drenażu.

Prostota i szybkość montażu, minimalna ingerencja w środowisko naturalne, lekkość i mobilność systemu zostały potwierdzone badaniami i certyfikatami.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie