WRÓĆ Innowacyjne produkty

Concrete Canvas ®

Concrete Canvas® jest częścią nowej, rewolucyjnej klasy konstrukcji materiałów zwanych geosyntetycznymi cementowymi matami kompozytowymi (Geosynthetic Cementitious Composite Mat - GCCM).

Concrete Canvas row

Concrete Canvas ® jest częścią nowej, rewolucyjnej klasy konstrukcji materiałów zwanych geosyntetycznymi cementowymi matami kompozytowymi (Geosynthetic Cementitious Composite Mat – GCCM). Jest to elastyczny, wypełniony spoiwem hydraulicznym geosyntetyk, który twardnieje podczas hydratacji, tworząc cienką, trwałą i wodoodporną warstwę betonu.


Concrete Canvas skarpa

Zastosowanie Concrete Canvas (CC) ® GCCM

ZABEZPIECZENIE KANAŁÓW:

CC można szybko rozwinąć, aby utworzyć rów lub wyrównać kanał. Jest znacznie szybszy, łatwiejszy i tańszy w instalacji niż w przypadku zastosowania konwencjonalnych metod wykładania kanałów betonowych i nie wymaga specjalistycznego sprzętu i szkolenia.

ZABEZPIECZENIE ANTYEROZYJNE ZBOCZY I SKARP:

CC może być stosowany do ochrony zboczy przed erozją powierzchniową.
W porównaniu do betonu natryskowego instalacja jest znacznie szybsza, wymaga
mniej specjalistycznego wyposażenia zakładu i eliminuje ryzyko związane
z przebiciem i zanieczyszczeniami.

RENOWACJA PRZEPUSTÓW:

CC można wykorzystać do modernizacji istniejących konstrukcji, zapobiegając konieczności wymiany aktywów. Szybkość, łatwość i elastyczność CC oferuje znaczne korzyści techniczne i Fnansowe, jednocześnie zapewniając ochronę przed erozją.

ZABEZPIECZENIE GROBLI:

CC stanowi ekonomiczną alternatywę dla warstwy zabezpieczającej powierzchnię
grobli. Działa jako skuteczny środek chwastobójczy, zmniejszając koszty utrzymania,
a także zapewniając dodatkowy poziom nieprzepuszczalności.

TŁUMIENIE CHWASTÓW:

CC służy do skutecznego, trwałego i długotrwałego zwalczania chwastów, zmniejszając wymagania dotyczące wegetacji i związane z tym koszty utrzymania. CC może być używany tam, gdzie jest ograniczony dostęp i wrażliwa infrastruktura.

ŚRODKI ZARADCZE:

Konstrukcje pokryte powłoką Concrete Canvas ® można przywrócić do eksploatacji w ciągu 24 godzin od montażu. W przeciwieństwie do konstrukcji pokrytych tradycyjnym betonem.


Geosyntetyczna cementowa bariera kompozytowa Concrete Canvas Hydro ® (GCCB) to nowy, rewolucyjny produkt, który łączy w sobie technologię geosyntetyku wypełnioną betonem z wysoce nieprzepuszczalnym, odpornym chemicznie podłożem z geomembrany. Geomembrana zapewnia wysokowydajną okładzinę z izolacją o wysokiej jakości.

CC Hydro ® może być używany w szerokim zakresie zastosowań gdzie wymagana jest doskonała szczelność. Zarówno dla infrastruktury nowej jak i już istniejącej, na przykład wykładzina podstawy zbiorników magazynowych, czy rekultywacja szczelnego kanału. CC Hydro ® zapewnia doskonałą odporność na przebicie, ochronę przed promieniowaniem UV, długotrwałą trwałość oraz jest ponad 5-ktotnie bardziej odporny na ścieranie niż tradycyjny beton.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Wyślij zapytanie